Tomáš Savka a Jet Set Big Band

15. května zažije Divadlo Mír další premiéru, protentokrát hudební. Máme takové tušení, že sál našeho divadla má velmi dobré akustické vlastnosti, a proto jsme se rozhodli je otestovat, a to pořádně!

Myslíme, že více než dvacetičlenný(!) big band bude tou správnou testovací platformou 🙂 Tento big band doprovodí výborného zpěváka a herce Tomáše Savku, který zazpívá ty největší hity ze světa swingu.

Tomáš Savka vstoupil do světa showbyznysu účastí v prvním ročníku soutěže Superstar a poté se v průběhu let etabloval jako svébytný interpret různých hudebních žánrů. V posledních letech na sebe čím dál tím více upozorňuje především jako muzikálový zpěvák a herec. V roce 2014 získal Cenu Thálie za ztvárnění role Che v muzikálu Evita, který uvádělo ostravské Národní divadlo moravskoslezské. S ostravskou muzikálovou scénou je vůbec silně spjatý, mimo jiné zde vytvořil role v muzikálech jako Rebecca, Sunset Boulevard nebo Jesus Christ Superstar. Velkou činoherní příležitostí pro něj byla titulní role Hamleta v Letních shakespearovských slavnostech.

Pokud si chcete užít mimořádnou atmosféru swingového koncertu a chcete se nechat ohromit výbornými výkonu muzikantů a zpěváků, určitě neváhejte a přijďte do Divadla Mír užít si skvělý večer!

 

 

Žádné komentáře na "Tomáš Savka a Jet Set Big Band"