Mírový leden – trojnásobní Naháči i Karel Roden

Divadlo Mír rázně vykročí do nového roku.

Rok 2017 se už brzy stane minulostí. Vzpomínat na něj budeme velmi rádi – koneckonců bylo to právě v roce 2017, kdy se ze snu Alberta Čuby stala skutečnost a Ostravě se dostalo nového divadla. Ano, dá se říci, že v roce 2017 to všechno začalo, a tak už navždy zůstane zapsán v našich srdcích. Dost ale o minulosti a zaměřme se na budoucnost! Mír dál šlape jako hodinky a i v lednu vás v něm čeká pořádná porce divadelní zábavy.

Trojnásobná porce Dvou úplně nahých mužů

Zájem o největší hit Divadla Mír – absurdní komedii Dva úplně nazí muži – je stále větší a větší. Abychom uspokojili poptávku nadšených diváků, snažíme se hru co nejvíce opakovat. V lednu se proto uskuteční rovnou tři reprízy. Dvě z nich dokonce hned po sobě, 13. a 14. ledna. Ta třetí pak diváky čeká úplně na konci měsíce – 31. ledna.

Jana Krausová a Karel Roden budou hrát O lásce

V listopadu jste u nás mohli vidět například Michala Dlouhého, v prosinci Terezu Kostkovou nebo Aleše Hámu a o hvězdy největší velikosti vás nepřipravíme ani v lednu! Těšit se totiž můžete na Janu Krausovou a Karla Rodena. Ti se u nás 15. ledna objeví ve vztahové komedii O lásce. Zajímavostí je, že toto představení režíroval Adam Kraus – syn Jany Krausové a známého moderátora Jana Krause.

Drahoušek, masakr i lupič

A co další úspěšné mírové hry? Nebojte se, v lednu vás čeká i po jedné repríze od newyorského Drahouška, mrazivě vtipného Boha masakru i bláznivého Lupiče v nesnázích a to rovnou hezky po sobě a během šesti dní. Nejprve nás 18. ledna čeká cesta do jednoho z nejkrásnějších hotelů v New Yorku, abychom byli svědky setkání dvou nejlepších přítelkyň, které si rozhodně mají co říct. Ano, řeč je samozřejmě o komedii Drahoušku, to chce drink!. O dva dny později, 20. ledna, se pro změnu objevíme mezi pařížskou střední třídou, která však vzájemné problémy řeší daleko méně civilizovaně, než bychom čekali. Máte rádi černý humor? V tom případě je Bůh masakru přímo pro vás. No a 22. ledna se na scénu vrátí oblíbený Lupič v nesnázích – bláznivá komedie, kvůli které se na divadlo a herce už nikdy nebudete dívat stejně.

Tak co, uvidíme se v lednu?

Žádné komentáře na "Mírový leden - trojnásobní Naháči i Karel Roden"