Dva úplně nahé muže vidělo už přes 4000 lidí!

Další meta pokořena! 

Říká se, že samochvála smrdí, ale tohle se říct prostě musí – naše komedie Dva úplně nazí muži je hit! Vedle premiéry, která se uskutečnila 25. března 2017, bylo beznadějně vyprodáno i následujících 11 repríz. Naše hlediště má 339 míst, během dosavadních dvanácti představení tak „Naháče“ vidělo už 4068 návštěvníků.

Co to znamená? Že máme obrovskou radost! Naše divadlo existuje teprve půl roku a takový divácký úspěch je velkou vzpruhou pro všechny, kteří v Míru pracují a každý den pracovitě zkoušejí, zařizují, uvádějí, staví, zvučí nebo režírují.

Líbili se vám Dva úplně nazí muži? Přijďte se k nám podívat znovu! Už 2. listopadu má premiéru bláznivé představení Mátový nebo citron aneb Lupič v nesnázích. O necelý týden později (8. 11.) se pak uskuteční šestá repríza newyorské komedie Drahoušku, to chce drink. Vstupenku na premiéru už máte a „Drahouška“ jste už taky viděli? Tak doražte na některého z našich vzácných hostů – třeba už 6. listopadu u nás vystoupí skvělé Klicperovo divadlo s tragikomedií Vincenc. V Míru se zkrátka pořád něco děje a my jsme moc rádi, že jste u toho s námi. Děkujeme!

Aktualizace: Krátce po zveřejnění tohoto článku jsme prolomili další milník, který navíc taky nese označení 4000! Právě tolik fanoušků totiž už máme na našem Facebooku. Ještě jednou děkujeme!

 

Žádné komentáře na "Dva úplně nahé muže vidělo už přes 4000 lidí!"