Drahoušku, to chce soutěž!

Přichystali jsme si pro vás rovnou několik překvapení…

Čas Vánoc se blíží a i u nás v Míru zavládla adventní nálada. A co bychom to byli za vaše oblíbené divadlo, kdybychom na prosinec nevymysleli něco navíc, nějaký bonus, zkrátka věc, která není běžná a udělala by vám radost. Na co jsme přišli? Pro všechny, kteří tuto sobotu přijdou na komedii Drahoušku, to chce drink!, máme víno zdarma.

Správně, každý z diváků dostane ke vstupence i sklenici skvělého Sauvignonu z naší oblíbené vinotéky Modré hory. To ale není poslední překvapení, které vás v prosinci čeká!

Každý, kdo si na sobotního Drahouška zakoupí vstupenku online, automaticky postupuje do slosování o dva lístky zdarma na únorovou reprízu našeho hitu Dva úplně nazí muži. To samé platí i u dalších představeních, která se u nás do Vánoc uskuteční – to jsou kromě DrahouškaMátový nebo citron aneb Lupič v nesnázích 15. prosince a Bůh masakru 17. prosince.

Pozor, každá ze zmíněných repríz pozná vlastního vítěze, losovat se tudíž bude celkem třikrát. Kdy? Den po posledním předvánočním představení, tedy 18. prosince. Losování, které si vezme na starost Albert Čuba, budeme živě přenášet na náš mírový facebook. Vítěze, kteří budou celkem tři, samozřejmě uvědomíme i přes email. Tak co, jdete do toho?

 

Žádné komentáře na "Drahoušku, to chce soutěž!"