Divadlo v Rytířské přiveze nejlepšího kamaráda

V Míru se už těšíme na další pražskou hostovačku. S Divadlem v Rytířské k nám přijedou například Aleš Háma, Tereza Kostková nebo Nela Boudová.

Zdá se, že francouzských komedií není nikdy dost. V našem repertoáru najdete rovnou tři – Dva úplně nahé muže, Boha masakru a také novinku Mátový nebo citron aneb Lupič v nesnázích. V prosinci se u nás ale objeví další zábavná hra pocházející ze země galského kohouta. S inscenací Můj nejlepší kamarád autora Erica Assouse k nám 4. 12. přijede pražské Divadlo v Rytířské. A máme se na co těšit! Vedle vtipného scénáře se může představení pochlubit i hvězdným obsazením. Uvidíme například Aleše Hámu (který hraje hlavní roli věčného podvodníčka Bernarda) nebo známé herečky Terezu Kostkovou a Nelu Boudovou.

Můj nejlepší kamarád vypráví originální příběh o muži, který tak dlouho kličkuje mezi problémy a neustále lže svému okolí, až se celá situace stane neudržitelnou. Vypadá to, že bude muset s pravdou ven… Jak na ni zareaguje jeho žena? A co mladá milenka? Zachrání Bernarda jeho nejlepší kamarád? To zjistíte už v pondělí 4. prosince!

K ostravskému představení dojde jen měsíc po úspěšné pražské premiéře a jedná se o první uvedení této hry na Moravě.

Vstupenky na představení najdete zde


Žádné komentáře na "Divadlo v Rytířské přiveze nejlepšího kamaráda"