Chcete vyhrát vstupenky na Tomáše Savku?

Máte možnost!

Rozhodli jsme se potěšit naše diváky, a tak všichni, kteří se objednali nebo teprve objednají vstupenky na jednu z repríz naší nejnovější inscenace Drahoušku, to chce drink!, budou zařazeni do slosovací soutěže o celkově šest vstupenek na swingový koncert Tomáše Savky, kterého bude doprovázet dvacetičlenný Jet Set Big Band! Koncert se uskuteční v pondělí 15. května od 19.00 v Divadle Mír.

Reprízy, kterých se tato soutěž týká, jsou ve dnech 3. a 13. května a vstupenky na ně si můžete zakoupit na odkazech níže anebo vždy hodinu před začátkem jakéhokoliv představení přímo na pokladně v Divadle Mír.

Pokud už vstupenky na představení Drahoušku, to chce drink! na tato data máte, nemusíte se bát, taktéž budete do slosování zařazeni.

V neděli 14. května budeme losovat celkem tři výherce a každý z nich obdrží dvě vstupenky. Výherci budou zveřejněni na Facebooku Divadla Mír a na našem webu a budou kontaktování na emailu, který zadali při vyplňování objednávky.

Drahoušku, to chce drink 3. 5. 2017: VSTUPENKY
Drahoušku, to chce drink 13. 5. 2017: VSTUPENKY

Tomáš Savka a Jet Set Big Band: VSTUPENKY

Recenzi na představení Drahoušku, to chce drink! najdete níže, kde si můžete pročíst i facebookové reakce diváků, kteří představení viděli.

 

Žádné komentáře na "Chcete vyhrát vstupenky na Tomáše Savku?"